Робоча естетика та візуальний шум: київський m0d44 випустив нову колекцію

Київський бренд m0d44 представив нову весняно-літню колекцію EAST-WEST UNIFORM. Роботу на нею почали ще до початку повномасштабної війни, а реліз планувався у березні, проте завершити її вдалося лише зараз 

Бренд продовжує працювати з «робочою естетикою». За словами команди, речі вони створюють з сирих та необроблених матеріалів, частину з яких потім фарбують та доповнюють принтами самостійно.

В колекцію ввійшли сорочки з легкого тенселу, костюми з цупкого деніму, штани, шорти, куртки та кепки з канвасу. 

Частину речей доповнили графікою з «елементами візуального шуму, який оточує нас в Києві».

А костюм з синього деніму, наприклад, прикрасили принтами мурах. «Робота може бути монотонною і неспокійною. Результат — це мета, але не можна обійти процес. Чи подобається він вам, ваш вибір», — описують дизайн в команді бренду. 

«Колекція створювалась з метою надихнути творчу молодь на створення власних проектів, що розкривають їх потенціал, практикувати політичну, культурну та соціальну свободу. Свобода є частиною нашої урбан-естетики. Свобода слова, дії, руху, пересування, вибору. Ми обираємо одяг для свого руху, і ми обираємо свободу для свого життя», — прокоментували ідею нового дропу в m0d44. 

Купити частину речей з нової колекції вже можна на сайті

m0d44 — київський бренд співзасновника та колишнього арт-директора Syndicate Антона Або. Фокусується на естетиці робочого одягу та переосмислює вплив Східної та Західної цивілізацій на локальну культуру.

Свою дебютну колекцію бренд презентував у листопаді. В інтерв’ю для DTF Magazine Антон розповів про ідею бренду, використання екологічних матеріалів та плани на майбутнє: 

Locals: Київський workwear-бренд m0d44 від співзасновника Syndicate Антона Або

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis