Ballantine’s і художниця Shawna X представляють в Україні нову арт-колаборацію

Ballantine’s продовжує серію артколаборацій і представляє новий лімітований дизайн пляшки, який створила нью-йоркська художниця Shawna X. Його присвятили силі спільноти, яка, за словами бренду, навіть у складні часи здатна підтримати й дати енергію кожному своєму учасникові.


Як зазначають у Ballantine’s, 2020 рік став надскладним роком для всього світу, оскільки COVID-19 майже унеможливив живе спілкування. Проте ці події зміцнили спільноти та творчі ком’юніті, бо разом легше шукати відповіді на непрості запитання.

Щоб віддати належне цій силі й повернути в життя людей радість, енергію та кольори, Ballantine’s запросив до співпраці Shawna X, яка переконана, що по-справжньому великих цілей можна досягати лише разом.

Відеопрезентація колаборації Ballantine’s х Shawna X

«Я вірю, що повністю розкрити власний потенціал, не допомагаючи та не підсилюючи інших, — неможливе завдання. Адже відчуття спільноти й вдячність — основа щастя, коріння, з якого бере початок людство. У часи непростих новин ентузіазм і творча підтримка Ballantine’s неймовірно надихають. Ця робота запалить світло в наші складні часи», — каже художниця.


У чому особливість роботи Ballantine’s х Shawna X

За словами Shawna X, ключовими елементами дизайну, який вона створила для Ballantine’s, стали спільнота та радість. Малюнок зображає групу людей, що визнає та віддає належне кожному її учаснику. Ці люди зійшлися чи то в загальному танці, зустрічі чи просто дружньому спілкуванні. Яскраві акценти дизайну символізують колективну енергію. А різнобарв’я та форми відтворюють культурне й людське різноманіття.

Shawna X

Продовжуючи історію, DTF Magazine і Ballantine’s запускають спеціальний проєкт, у якому розкажуть, як вуличне мистецтво змінює квартали, вдихаючи в них нове життя, і формує ком’юніті.


Що треба знати про Shawna X

Американська художниця китайського походження. Переїхала з батьками з Китаю в Портленд у віці семи років. Нині працює та живе в Нью-Йорку.

Походження й пошук власної азійсько-американської ідентичності — одна з основних тем творчості Shawna X. У дитинстві, коли художниця ще не знала англійської мови на достатньому рівні, вона спілкувалася з однокласниками й знайомими дітьми виключно за допомогою малюнків. Тому творчість стала її способом комунікації із зовнішнім світом, попри те, що зрештою вона опанувала мову всього за пів року.

Художниця також досліджує теми материнства, фемінізму й вразливості. Співпрацювала з Nike, adidas, Adobe, Dropbox, Spotify, Samsung, Mini, Оперою Сан-Франциско, а також малювала ілюстрації для The New Yorker та The New York Times.

Shawna X — перша жінка-художник, з якою співпрацює Ballantine’s.

Shawna X


Інші колаборації Ballantine’s

2019 року Ballantine’s запартнерилися із чотирма знаковими для клубної культури клубами. Шотландський Sub Club, бейрутський The Gärten, барселонський Nitsa та нью-йоркський Output дістали власний дизайн пляшки, що відображав вайб кожного з чотирьох міст і їхніх вечірок.

2020-го бренд об’єднався з художником й дизайнером Джошуа Відесом, що відомий своїм упізнаваним стилем чорно-білого скетчингу. Цю практику художник вважає основою дизайну й застосовує її до звичних повсякденних речей — від кросівок і до автомобілів. Для Ballantine’s він розробив дизайн пляшки, а також кейса, схожого на ті, у які ховали алкоголь у часи сухого закону в США.СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis