Перший погляд: Колаборація харківського бренду Low Blow та ілюстратора Слави Бондаря

Харківський скейт-бренд Low Blow представив новий дроп «Пліч-о-Пліч». Речі з нього створені в колаборації з українським ілюстратором Славою Бондарем

В новий дроп ввійшли дев’ять моделей, серед яких оверсайз-футболки, худі та котонові шорти, світшоти-сітки та панами. Речі доповнили принтами з «живим ланцюгом, який неможливо розірвати».

«Ми пережили жахи війни та розпач виїзду зі своєї домівки. Ми не хочемо та не можемо ігнорувати ці емоції та факт жахливої війни, тому виразили свої почуття в тому, що вміємо найкраще — в одязі, — пояснюють в команді Low Blow. — Ми проходимо цей етап саме під знаменами підтримки. Нас, як і мільйони українських біженців, вразила кількість допомоги та турботи від звичайних людей, що зустрічались на шляху. Це дає нам сили і позитивний імпульс рухатись далі та продовжувати боротьбу, пліч-о-пліч з нашими співвітчизниками та європейськими народами».

Купити айтеми з нового дропу можна на сайті Low Blow. 20% з продажу кожної речі перераховуватимуть до гуманітарних організацій, що допомагають внутрішнім переселенцям в Україні.

«Ми самі були ними протягом восьми років і до сьогодні, тому розуміємо як це складно. Ми вирішили зробити так, бо це нам близько і в колекції, перш за все, ми розповідаємо власну історію», — пояснив засновник Бренду Рубен Аганесянц в коментарі DTF Magazine.

В серпні, анонсуючи фестиваль українських брендів в Берліні від команди Low Blow, Рубен Аганесянц розповів, що з початком війни вся їхня команда та виробники евакуювались з Харкова і поки не планують повертатись назад. 

За його словами, команда на певний час поставила повноцінну роботу на паузу, перш ніж повернутись із новим дропом, створеним зі Славою Бондарем.

«Наш бренд переживає кризу. В один момент ми зрозуміли, що втратили все, і більше не можемо вільно експериментувати над одягом і робити те, до чого рухались. То ж ми вирішили взяти трохи часу щоб зрозуміти, що робити далі. Зараз ми нібито обнулились і почали все спочатку — нові напрями поставки матеріалів, пошук виробництв. Більш за все ми страждаємо через втрату виробництва».

Low Blow — скейт-бренд із Харкова, заснований у 2017 році. У 2019 році він переміг у конкурсі локальних брендів DTF Magazine.

«Історія бренду розпочалася з того, що у нас виникли труднощі з вибором одягу в Україні: на полицях магазинів можна було знайти лише темні речі із принтами у вигляді примітивних написів. Ми зрозуміли, що треба щось міняти — і за три тижні з’явилася наша перша колекція. Презентація відбулася на фестивалі That’s Wassup, де ми заявили про себе як про український скейт-бренд. Кожна наша колекція випускається обмеженим тиражем».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis