«Клуб на Кирилівській» запустив фонд для підтримки музичної та культурної спільноти України

Команда київського клубу ∄ створила фонд  ∄ Community Fund з метою забезпечити фінансовою, гуманітарною та логістичною допомогою команду клубу та представників української музичної спільноти, що «зіткнулися з труднощами від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну». Підтримати діяльність фонду може кожен охочий — зробити донат можна за посиланням

Серед цілей проєкту:

— Підтримка людей з креативної спільноти Києва та України.

— Допомога в пошуку транспорту по Україні та для виїзду за кордон (автомобілі, потяги, автобуси).

— Пошук тимчасового місця проживання.

— Організація шелтеру.

— Допомога з працевлаштуванням у країнах ЄС.

— Психологічна допомога.

— Фінансова допомога.

— Структурування та надання життєво важливої інформації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ∄ (official) (@dance.delivery)

«Від 24 лютого 2022 року триває повномасштабне вторгнення Росії в Україну, що знищує українські міста та руйнує життя мільйонів людей для яких світ поділився на до і після. Ми, команда проєкту ∄, протягом останніх двох років працювали над створенням безпечнішого місця, яке стало притулком для тисяч людей з усього світу, місцем культури, музики та мистецтва, цінності якого будуються на повазі, любові та взаємопідтримці. 

Під час цієї безпрецедентної кризи, ми продовжуємо робити все, щоб допомогти не лише Збройним силам України, а також членам нашої спільноти та більш ніж 150 членам нашої команди… Станом на сьогодні наша команда розосереджена по всьому континенту: частина лишилася в Києві, частина поїхала до інших міст України та Європи. Не дивлячись на відстань між нами, ми продовжуємо працювати: хтось в теробороні міста, хтось займається волонтерством на містах, а хтось допомагає на відстані». 

Прочитати текст звернення англійською можна тут.

Раніше команда ∄ запустила телеграм-бот «∄ Допомога», який допомагає жителям України з питаннями щодо евакуації в інші міста чи за кордон, фінансової допомоги та пошуку притулку.

5 березня українські лейбли Standard Deviation (проєкт клубу ∄) та Mystictrax об’єднались для спільного релізу «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ / TOGETHER FOR UKRAINE». Це компіляція з 65 українських та міжнародних електронних музикантів.

Весь прибуток від продажу альбому на Bandcamp поділять між благодійними фондами: «Повернись живим» для підтримки української армії,  спеціальним рахунком Національного банку України для гуманітарної допомоги жителям України та «Гордість України» для ЛГБТКІА+ воїнів та постраждалих від російської агресії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis