Björk випустить новий альбом

Твіттер-акаунт «Has it Leaked? with Staffan», який висвітлює музичні новини, стверджує, що співачка Björk представить восени новий альбом — Forresa. У пості йде мова про те, що реліз «вже зведено й він пройшов етап мастерингу, і також триває робота над випуском лонгплею на вінілі»

Björk вперше анонсувала роботу над альбомом у жовтні 2021 року в інтерв’ю ісландському виданню RÚV. За словами співачки, Forresa створена для «людей, які влаштовують клуби просто у себе вдома у вітальні, що особливо актуально у контексті пандемії COVID-19, що триває, а також обмежень з нею повʼязаних».

Вона також зазначила, що більшість пісень матимуть темп 80-90 ударів на хвилину, тому що саме з такою швидкістю співачка зазвичай ходить. Але деякі пісні «значно пришвидшуватимуться у фіналі, щоб люди змогли відчути себе як у справжньому клубі».

Звучання майбутнього альбому Björk порівняла з «чоловіком, який тряс головою у такт музиці, а потім сів, випив ще один бокал червоного вина і тут всі вирішили припинити танцювати й розважатися, щоб повернутися додому до 22 години».

Forresa стане десятим студійним альбомом співачки — її попередній лонгплей Utopia вийшов у 2017 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis