Твіттер тестує функцію спільних постів

Твіттер почав тестувати функцію CoTweets, яка дозволить двом користувачам соцмережі робити спільні публікації.  В компанії розповіли, що функція вже доступна деяким користувачам у США, Канаді та Кореї, а коли її введуть глобально поки невідомо 

В офіційному акаунті Twitter Create команда соцмережі показала, як виглядатиме CoTweets.

Створити запис має один з користувачів, а другий має прийняти запрошення, після чого пост з’явиться на головній стрічці та в обидвох акаунтах. Серед авторів зазначатимуться імена двох користувачів. Запрошувати до CoTweets содна лише людей, які підписані на вас та мають публічний акаунт.

В Твіттері зазначили, що до CoTweets модна додавати фото, відео, опитування чи посилання на інші сторінки так само, як і в звичайному твіті. Редагувати вміст спільного посту не можна після відправлення запрошення. Якщо автору потрібно щось виправити, твіт потрібно створювати заново.

Якщо один автор CoTweets, що створив публікацію та надіслав запрошення, деактивує акаунт, пост зникне і зі сторінки другого співавтора.

«Ми продовжуємо шукати нові способи колаборації між користувачами Твіттера. Ми тестуємо CoTweets протягом певного часу, щоб дізнатися, як люди та бренди можуть використовувати функцію для розвитку та охопленнянової аудиторії, а також для зміцнення колаборації з іншими обліковими записами», — розповів у коментарі The Verge прес-секретар соцмережі Джозеф Дж. Нуньєз.

Інстаграм запустив функцію спільних постів у 2021 році. Публікація або відеоролик також відображаються в акаунті кожного з авторів та мають спільні коментарі, кількість переглядів чи лайків.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis