Netflix зніме спіноф серіалу Stranger Things

Netflix разом з шоураннерами серіалу братами Меттом і Россом Даффер запустили нову продюсерську компанію Upside Down Pictures. Стримінг анонсував, що одним з її проєктів стане серіал-спіноф «Дивних див»

Деталі сюжету та дату виходу поки не розкривають.

Сюжет базуватиметься на оригінальному сценарії Метта та Росса Дафферів. За декілька днів до офіційного анонсу в подкасті Happy Sad Confused Метт та Росс розповіли, що не виступатимуть шоураннерами серіалу — над ним працюватиме нова команда, та уточнили, що новий проєкт «буде на тисячу відсотків не схожим на оригінал», а в центрі сюжету не будуть головні персонажі Одинадцять чи Стіва Гаррінґтона.

«Метт та Росс — унікальні таланти з чітким та зрозумілим баченням. Вони глибоко вдаються в деталі, тому не дивно, що ”Дивні дива” стали епічним феноменом у поп-культури. Ми залюбки продовжимо розповідати нові історії разом з ними», — прокоментував анонс один з генеральних директорів Netflix Тед Сарандос. 

Крім того, Netflix разом з Upside Down Pictures працює над театральною п’єсою за мотивами «Дивних див», що розповість докладніше про світ серіалу та його міфологію.

Ще одним спільни проєктом Netflix та братів Даффер стане нова серіальна адаптація японської манги «Зошит смерті». В 2017 році стримінг вже випускав фільм за мотивами манги.

Перша частина четвертого сезону «Дивних див» вийшла 27 травня і стала найпопулярнішим англомовним серіалом в історії Netflix, обійшовши другий сезон «Бріджертонів».

За підрахунками сервісу ComicBook, серіал транслювався більш ніж 781 мільйонів годин по всьому світу за перші шістнадцять днів після релізу. Проєкт також отримав 159 додаткових мільйонів годин трансляції протягом тижня з 6 по 12 червня.

«Дивні справи» став третім за кількістю переглядів серед усіх серіалів Netflix. Лідирують у списку два неангломовні шоу: південнокорейська «Гра в кальмара», загальна трансляція якої складає понад 1,65 мільярда годин за перший місяць, та іспанський серіал «Паперовий будинок» з 792 мільйонами годин трансляції. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis