Björk випустила новий альбом

10 лонгплей Björk отримав назву Fossora — відсилання до жіночої форми латинського слова, що позначає людину, яка кудись занурюється. У записі альбому взяли участь музикант serpentwithfeet, а також діти співачки — Сіндрі та Доа.

Fossora написана протягом пандемії COVID-19 вдома у Björk, в Ісландії. Частину треків артистка присвятила матері екоактивістці Гільдур Руні Гауксдоттір, яка померла у 2018 році

Авторитетне музичне видання Pitchfork оцінило Fossora на 8,4 бала з 10. На думку критиків Pitchfork, «своїм 10 альбомом Björk заземлюється, й поринає у пошук надії в смерті, грибах та матріархаті, і таки знаходить її у звуках бас-кларнета та жанру габбер (один з піджанрів хардкор-техно)».

1 вересня співачка запустила подкаст Björk: Sonic Symbolism, кожен з яких присвячений створенню одного з її альбомів.

«Більшість з нас проходить через певні фази кожні три роки, і це не випадковість, адже саме стільки часу потрібно на створення альбому, книги чи фільму. У цьому подкасті я зі своїми друзями спробує розібратися які настрої, тональності та ритми супроводжують кожен з моїх 10 альбомів», — описувала подкаст співачка.

За словами Björk, «найлегше їй описувати свої роботи за допомогою візуальних образів». Саме тому вона назвала подкаст Sonic Symbolism («Звуковий символізм»).

Публікуватимуть Sonic Symbolism на всіх можливих подкаст-платформах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis