Björk запустить подкаст Björk: Sonic Symbolism

Перші три епізоди вийдуть 1 вересня й будуть присвячені створенню альбомів Debut (1993), Post (1995) та Homogenic (1997), пише Pitchfork. Подальші випуски виходитимуть щотижня до 13 жовтня. В них співачка розповість, як вона створювала свої інші лонгплеї. Гостями шоу стануть філософ та письменник Оддні Ейр та музикознавець Асмундур Йонссон

«Більшість з нас проходить через певні фази кожні три роки, і це не випадковість, адже саме стільки часу потрібно на створення альбому, книги чи фільму. У цьому подкасті я зі своїми друзями спробує розібратися які настрої, тональності та ритми супроводжують кожен з моїх 10 альбомів», — розповідає співачка.

За словами Björk, «найлегше їй описувати свої роботи за допомогою візуальних образів». Саме тому вона назвала подкаст Sonic Symbolism («Звуковий символізм»).

Публікуватимуть Sonic Symbolism на всіх можливих подкаст-платформах.

Восени 2022 року співачка випустить 10 лонгплей Fossora. Натхненням для альбому, за словами співачки, стала втрата матері, яка пішла з життя у 2018 році.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Björk (@bjork)

Назва лонгплею відсилає до латинського слова, що позначає людину, яка кудись занурюється.

У записі Fossora взяли участь музикант Serpentwithfeet, а також її діти Сіндрі та Доа. Альбом співачка створила протягом пандемії COVID-19 вдома в Ісландії.

«Не думаю, що перебувала вдома так довго з тих часів, як мені було 16. Соромно зізнаватися, але я їла шоколадний пудинг щодня. Я по-справжньому заземлилася, і це мені дуже-дуже сподобалося», — розповіла співачка.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis