Ченнінг Татум працює над ремейком мелодрами «Привид» 1990-го року

В інтерв’ю виданню Vanity Fair актор розповів, що його продюсерська компанія Free Association вже почала роботу над новою версією стрічки «Привид». Татум також може виконати головну роль в стрічці — в оригінальному фільмі персонажа зіграв Патрік Свейзі («Брудні танці», «На гребені хвилі») 

«Ми маємо права на “Привида“, але ми збираємося зробити його трохи інакшим», — пояснив Ченнінг та додав, що стрічка «містить в собі проблемні теми, які потребують певного переосмислення».

Оригінальний фільм режисера Джеррі Цукера («Шурячі перегони», «Цілком таємно») вийшов на екрани в 1990 році. Він розповідає історію вбитого банкіра Сема Віта (Патрік Свейзі) — його привид слідкує за життям дівчини Моллі (Демі Мур) та рятує її від небезпеки, пов’язаної з його смертю. Вони спілкуються між собою через жінку-медіума на ім’я Ода Мей Браун (Вупі Голдберг).

Після прем’єри фільм зібрав у прокаті понад 500 мільйонів доларів. «Привид» також отримав п’ять номінацій на премію «Оскар» та виграв у двох з них: «Найкращий фільм» та «Найкращий оригінальний сценарій».

В листопаді 2022 року Warner Bros. випустила перший трейлер стрічки «Супер Майк: Останній танець» з Ченінгом Татумом в головній ролі. Це третій та останній фільм серії «Супер Майк»: вони виходили у 2012 та 2015 роках.

Режисером нової частини виступив Стівен Содерберг («Трафік» та «Трилогія Оушена»), а разом з Татумом в фільмі знялась Сальма Гаєк Піно.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis