Подивіться на перший кадр з байопіку про Емі Вайнгауз

Кінокомпанії StudioCanal, Focus Features та Monumental Pictures показали перший кадр з майбутньої біографічної драми про співачку Емі Вайнгауз. Фільм називається Back to Black на честь одного з найгучніших хітів співачки, а зйомки розпочались 16 січня в Лондоні 

В команді StudioCanal, яка займається виробництвом стрічки, Back to Black «прослідкує за яскравими роками життя Вайнхауз у Лондоні на початку 2000-х, про її напружений шлях до слави», а також розповість про її залежність від алкоголю та наркотиків, яка стала причиною смерті співачки у 2011 році.

Роль співачки зіграла британська акторка Маріса Абела, відома ролями в серіалах «Індустрія» та COBRA.

Режисеркою фільму виступила Сем Тейлор-Джонсон («50 відтінків сірого», «Стати Джоном Ленноном»). Сценарій для Back to Black написав Метт Грінхал («Стати Джоном Ленноном», «Контроль»).

Коли відбудеться прем’єра фільму поки невідомо.

Робота над проєктом ведеться вже понад чотири роки. У 2018 роки ходили чутки, що головну роль може зіграти Леді Гага, але батько Вайнгауз зазначив, що сімʼя хотіла б бачити у цьому амплуа британську актрису, бажано уродженку Лондона.

Це перший художній фільм про співачку, яка пішла з життя у 2011 році. У 2015 компанія A24 випустила документальний фільм «Емі», який у 2016 році отримав «Оскара» за «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis