Свята земля: Дивіться новий кліп українського музиканта SI Process

Барабанщик гурту «ВГНВЖ» Станіслав Іващенко випустив кліп на трек Holyland, представлений у грудні 2022 року. Це новий реліз для його електронного проєкту SI Process

В основі треку лежить Молитва Українського націоналіста, або Молитва Українського революціонера. Наприкінці 1920-х років її написав один з лідерів Організації Українських Націоналістів (ОУН) Осип Мащак під час ув’язнення внаслідок Львівського процесу 1936 року проти членів об’єднання.

За словами Станіслава, його трек — «подяка воїнам», які наразі обороняють Україну.

«Наш історичний спротив триває. Почувши вперше слова цієї молитви, в мене перехопило дух. Від того, наскільки потужно працює їхня енергія, наскільки ці слова актуальні зараз та яка незламна воля в них закладена, — пояснює музикант. — Цей трек створений у темряві моєї оселі, під час чергових відключень, слова ж цієї молитви написані майже 100 років тому, на стіні темної в’язниці, кров’ю Осипа Мащака. Промовлені вони голосами вільних та незламних Українців сьогодення».

Кліп складається з чорно-білих кадрів, знятих з дрона в різних областях України.

Обкладинкою для треку став знімок, зроблений у передмісті Бахмута, біля дому батьків Іващенка. На фото зображені діти музиканта.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Stanislav Ivashchenko (@si_process)

SI Process поєднує електро, брейкбіт та IDM. Дебютний реліз, мініальбом Signals, музикант представив у 2020 році. Другий реліз під назвою ЕР/2 Іващенко випустив у червні 2022 на лейблі Salon Imaginalis продюсера і музиканта Koloah.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis