Closer оголосив понад 30 імен з лайнапу Brave! Factory

Фестиваль Brave! Factory пройде 26-27 серпня на території Стрічкоткацької фабрики, замість традиційного простору заводу «Метробуд». В програмі заявлені 50 українських та іноземних артистів — 14 перших імен команда анонсувала в липні, а тепер назвала ще 20 музикантів з лайнапу 

Серед двох нових артистів — три закордонних гості: британець Shifted, а також нідерландці Pieter Jansen та Caim.

З локальних артистів на Brave! Factory виступлять квартет джазового музиканта Денніса Аду d’Electro, Луна з електронним проєктом Der Diktatur, Elija, Tonka, Jazzmate, Alex Savage, Space Echoes, Shadow Unit, Pymin, репер Гоня та дует Алекса Первухіна та Антона Назарко «ТИСК».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Brave! Factory Festival (@bravefactoryfestival)

В Closer додали, що це «друга, проте не остання частина лайнапу». Команда також поки не розкриває деталей локацій фестивалю, проте обіцяє, що деякі зі сцен «будуть побудовані в неочікуваних місцях, проте вже ясно, що техно майданчик має бути чималим».

В липні організатори анонсували виступи британки Anthea, берлінського продюсера Kangding Ray та чилійця Dandy Jack, а також українських артистів Bambu, Jane, KLIM beats, Lstn, Ponura, Roman K, SI Process, VH 10 та Князя Володимира.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Brave! Factory Festival (@bravefactoryfestival)

Організатори зазначають, що кількість квитків через особливість місця проведення буде обмеженою. Ціна третього релізу квитків — 1750 грн. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis