MEDICOM TOY створила колаборацію з українською компанією. Це аудіоколонка BE@RBRICK

Японський виробник іграшок MEDICOM TOY випустив першу у своїй історії портативну Bluetooth-колонку — BE@RBRICK AUDIO 400%. Її розробкою займалась українська компанія RINARO ISODYNAMICS, яка спеціалізується на розробленні та виготовленні аудіосистем

У чому особливість колаборації

BE@RBRICK AUDIO 400% — не просто новий дизайн фігурки ведмедя, а технологічний продукт — наново сконструйована та вписана в форму BE@RBRICK аудіосистема.

В основі колаборації — BE@RBRICK 400%. Це п’ятий із шести розмірів фігурки, 28 сантиметрів заввишки. Колонку оснастили всенаправленою звуковою системою QUAD’360TM, розробленою Rinaro Isodynamics спеціально для цієї колаборації, та чотирма акустичними динаміками, розташованими в голові BE@RBRICK. Так динаміки грають в унісон, «створюючи безперебійне звукове поле на 360 градусів».

Крім того, аксесуар доповнили технологією стереоз’єднання двох динаміків, що дає змогу отримати більш об’ємний звук.

Як зазначає українська компанія, на створення девайсу вони витратили «понад 20 тисяч годин інженерного часу», а під час роботи створили 214 нових конструкцій.

За рахунок аудіосистеми та додаткових важелів в ногах, фігура вийшла важчою за стандартні. Її вага складає 870 грамів.

«Це нова сторінка в історії BE@RBRICK». Як українська компанія створювала аудіоколонку з MEDICOM TOY 

Підключатися до колонки можна через Bluetoth із пристроїв iOS або Android: для цього потрібно просто натиснути головну кнопку. Регулятори гучності та перемикання треків знаходяться в лівій та правій лапах BE@RBRICK відповідно: щоб змінити гучність чи трек потрібно просто прокрутити потрібну руку іграшки.

Серед інших заявлених функцій BE@RBRICK AUDIO 400%: до шести годин прослуховування без підзарядки, швидка зарядка за півтори години за допомогою USB-кабелю, а також спеціально розроблений акумулятор із можливістю подальшої заміни.

 

Лімітований реліз BE@RBRICK AUDIO 400% запланований в листопаді на сайті та в обраних ритейлерах по світу. Девайс надійде у продаж у трьох дизайнах: прозорому, «димчастому» та чорному. Ціна — 499 доларів.

Що треба знати про BE@RBRICK

Компанія MEDICOM TOY, яка випускає колекційні іграшки BE@RBRICK, заснована у 1996 році японським дизайнером Акаші Тацухіко.

Саму ж фігурку ведмедя, що стала фірмовим айтемом компанії, вперше створили у 2001 році. Тоді, у рік святкування 100-річчя з моменту виходу дитячих плюшевих ведмедів Тедді, Акаші вирішив представити «його цифрове зображення».

«Я хотів, щоб серед сотень фігурок люди одразу могли вказати на іграшки Medicom», — пояснював дизайнер.

Відтоді BE@RBRICK став попкультурним феноменом та основою багатьох колаборацій із брендами, митцями, дизайнерами та героями сучасної культури. Так іграшки BE@RBRICK створювались у співпраці з KAWS, Stussy, Chanel, A Bathing Ape, Swarovski та французьким маркетом Colette, а також The Beatles, Daft Punk, кіновсесвітом «Зоряних війн», мультфільмами «Рік та Морті», «Сімпсони».

Феномен Be@rbrick: звідки у фігурки ведмедя тисячі фанатів і сотні колаборацій

Що треба знати про українську компанію RINARO ISODYNAMICS

Заснована в Україні RINARO ISODYNAMICS позиціює себе новатором у галузі інноваційних звукових розробок. Вона розробляє та виробляє аудіотехнології, зокрема аудіосистеми та навушники. Одні із їхніх найвідоміших навушників — Empyrean, створені в колаборації з румунським брендом Meze Audio.

«Ми віримо, що люди повинні мати можливість пристосовувати свою музику до свого способу життя та пристрастей, не втрачаючи якості звуку. Ми прагнемо дати людям інструменти, щоб створити унікальне середовище для прослуховування музики, яка викликає їхні почуття та відображає їхній спосіб життя», — розповідає засновник компанії Павло Шиманович.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis