Військовий Денис Квебек став героєм нового кампейну RIOTDIVISION

Український бренд RIOTDIVISION показав нову зйомку за участі українського військового, ветерана Дениса Квебека. Разом з фото бренд поділився особистою історією Дениса 

Після початку війни на сході України у 2014 році Денис Квебек пішов добровольцем в АТО. 2017 року внаслідок потрапляння уламка під час бойового завдання військовий втратив частину долоні. Після лікування та реабілітації Денис став інструктором, який наразі навчає молодих бійців.

«Тисячі українських військових, хлопців і дівчат, що боронять нашу державу, повернуться додому серйозно травмовані. Ампутовані кінцівки, шрами, підірване здоровʼя тощо. Це серйозне випробування, і тим важливішим є досвід тих, хто пройшов всі стадії прийняття травми. Тому що жодні зовнішні вади не здатні змінити героїчну вдачу наших воїнів», — пишуть в RIOTDIVISION.

В бренді додали, що Денис тривалий час «тримав цю історію в собі», проте вирішив поділитись нею, щоб його досвід допоміг іншим людям.

«Ми звертаємось до всіх наших воїнів. Памʼятайте, будь ласка, ви не одні. Є дуже багато людей які підтримують вас, розуміють та будуть поруч. Ми звертаємось до всіх українців.  Поважайте наших захисників, цінуйте їх подвиг. Ці люди заплатили високу ціну за нашу свободу. Давайте разом створювати суспільство взаємоповаги, турботи та підтримки. Наша сила в об’єднанні, й ми маємо берегти та примножувати цю силу».

Фотографом виступив Артем Плуталов.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Designed and produced in Ukraine (@iamriotdivision)

Напередодні виходу кампейну видання The Wall Street Journal, посилаючись на дані українського фонду Houp Foundation та німецького виробника протезів Ottobock, повідомило, що від 20 до 50 тисяч українців втратили одну або кілька кінцівок з початку повномасштабної війни 24 лютого.

В жовтні 2022 року Indposhiv представив кампейн нової колекції чоловічого одягу, обличчям якої став адвокат та військовий ЗСУ Масі Найєм. За словами команди,  колекцією вони «хочуть показати через що зараз проходить наша країна та наші чоловіки, а головне — яких змін зазнала українська чоловіча мода».

Після початку повномасштабної війни адвокат та ветеран бойових дій на Донбасі Масі Найєм вступив до лав ЗСУ. В червні він отримав тяжке поранення, в результаті якого втратив одне око.

В березні 2023 року героєм нового кампейну Indposhiv став український військовий та боєць полку «Азов» із позивним «Гендальф» Ілля Самойленко. Спеціально для військового команда бренду створила костюм з індивідуальним кроєм лівого рукава — у 2017 році під час бойових дій на сході України Самойленко втратив руку .

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis