Converse та Музей дизайну в Лондоні випустять книгу про скейтборд

Converse та Музей дизайну в Лондоні за допомогою видавництва Phaidon опублікують книгу Skateboard, написану індустріальним дизайнером Джонатаном Оліваресом. Це робота, що охоплює історію дощок від 1950-х до сьогодення. 20 жовтня Музей дизайну відкриє однойменну виставку, де представить понад 100 скейтбордів різних періодів та дизайнів. Оліварес також став куратором цієї експозиції 

Книга міститиме понад 300 фотографій та шість розділів, розташованих хронологічно за десятиріччями, й зосередиться на матеріалах, дизайнах та подіях, що визначили скейтбординг «як мистецтво, вид спорту та культуру».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений the Design Museum (@designmuseum)

Свої архівні фотографії для книги, а також скейтборди надали Лора Торнгілл — власниця першої жіночої моделі скейтборду, Рей Родрігес, Тоні Гоук, Натас Каупас та Майк Веллелі. Вступ до книги написав інженер, майстер скейтбордів Пол Шмітт, а епілог — райдери Ленс Маунтін та Томмі Герреро.

Виставка в Лондоні представить 90 «унікальних дощок», зокрема — саморобні дошки та перші професійні скейтборди Тоні Гоука, а також ще понад 100 обʼєктів — колеса, засоби безпеки, касети та DVD, журнали та інші предмети. Половину скейтбордів «приїдуть» з Залу слави скейтбордингу в Каліфорнії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis