Coperni створив рідку сукню безпосередньо на подіумі

Французький бренд Coperni, відомий своїми інноваційними дизайнами, як-от сумки зі скла, під час показу колекції Весна/Літо 2023 створив сукню за 15 хвилин на подіумі. На тіло моделі Белли Хадід нанесли білу рідину, виготовлену з полімерів і синтетичних волокон, яка висихає в контакті з повітрям, утворюючи нетканий матеріал

Тканину розробив іспанський дизайнер і дослідник Манель Торрес. Він створив рідке волокно Fabrican у 2003 році, і за його словами, на дотик ця тканина схожа на замшу. «Я думав, що зможу створити туман, — сказав він у виступі на TED у 2013 році. — Це був момент еврики».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от coperni (@coperni)

Перформанс на показі Coperni порівнюють з фіналом шоу Alexander Mcqueen Весна/Літо 1999 року. Модель Шалом Харлоу стояла між двома роботами в центрі подіуму на круглій платформі, що оберталася. Роботи з автомобільного заводу Fiat розпиляли на її білу сукню чорну та жовту фарбу під композицію «Le cygne» Каміля Сен-Санса.

Макквін казав, що на цей перформанс його надихнула інсталяція німецької художниці Ребеки Хорн High moon, в якій дві рушниці стріляють одне в одного червоною фарбою. 

«Рідка»  сукня — не єдиний приклад технологічних фешн-розробок у новій колекції Coperni. Дизайнери Арно Вайлант і Себастьєн Мейєр створили сумку із кілограма 18-каратного золота у класичній для Coperni формі та сукню із битого скла.

Також дизайнери записали відео, як розпускається квітка, і використали його для друку шарів на тканині, щоб створити створення голографічного ефекту. Сукні з цієї тканини з’явилися в колекції та на Кайлі Дженнер, яка сиділа в першому ряду. За лаштунками перед шоу дизайнери розповіли WWD: «Це омаж жінці в цілому та еволюції морфології та тіла протягом століть».

Coperni — це французький бренд жіночого одягу, заснований дизайнерами Себастьєном Мейєром і Арно Вайлантом, які познайомилися під час навчання в Mod’Art у 2009 році.  У 2013 році вони заснували бренд, а через два роки стали фіналістами премії LVMH Prize. Назва бренду відсилає до астронома Миколая Коперника.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis