«Дабл Тріпл Fest» повертається. У Києві збудують два екшн-споти

У 2021 році команди don’t Take Fake і Radioday проведуть у Києві відразу дві масштабні події в межах «Дабл Тріпл Fest». 13—15 серпня відбудеться перший літній «Дабл Тріпл Summer Fest», що також стане одним з етапів Кубку світу зі скейтбордингу, а 17—19 грудня повертається вже третій «Дабл Тріпл Snow Fest» для лижників і сноубордистів. Локація незмінна — Арка дружби народів. DTF Magazine коротко розповідає, що треба знати про «Дабл Тріпл Fest»

Літня подія — це продовження зимового «Дабл Тріпл Snow Fest». На ньому відбудуться міжнародні змагання з нових олімпійських видів спорту — скейтбордингу та BMX. Призовий фонд становитиме понад 10 000 євро (остаточний розмір оголосять разом з концептом парку наприкінці червня).

Київський контест стане одним з етапів Кубку світу зі скейтбордингу (WCS). Участь у ньому візьмуть спортсмени з різних країн.

Кубок світу зі скейтбордингу (WCS) заснували 1994 року. Він проходить у кілька етапів, за результатами яких формується спеціальний рейтинг райдерів. Так визначають найліпшого спортсмена року. Контести WCS відбуваються в більш ніж 15 країнах, серед яких США, Австрія, Швейцарія, Італія, Канада, Франція, Португалія, Іспанія та Бразилія, а тепер і Україна.

Для змагань у центрі Києва під Аркою дружби народів команди don’t Take Fake та Radioday збудують два масштабні екшн-споти. Площа літнього BMX- та скейтпарку становитиме понад 2000 квадратних метрів, а його концепцію презентують найближчим часом.

І літній, і зимовий «Дабл Тріпл Fest» тепер відбуватимуться три дні поспіль. Учасниками першого дня стануть виключно українські спортсмени. Для них це буде контест з окремим призовим фондом і водночас кваліфікація, проходження якої дасть змогу змагатися з міжнародними райдерами в наступні два дні.

Уперше контест серед професійних лижників і сноубордистів «Дабл Тріпл Snow Fest» відбувся 2019 року. Парк, який щороку будують для змагань, входить до числа найбільших міських сноупарків Європи. У грудні 2020-го за перемогу на «Дабл Тріпл Snow Fest» змагалися 80 райдерів з 18 країн, зокрема з Канади, США, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Грузії, а трансляцію можна було дивитися в будь-який точці світу. Як це було — дивіться у відео нижче. 

13-15 серпня — «Дабл Тріпл Summer Fest»
17-19 грудня — «Дабл Тріпл Snow Fest»

Слідкуйте за усіма новинами «Дабл Тріпл» в Інстаграмі 

Більше про don’t Take Fake

don’t Take Fake існує з 2011 року. Він об’єднує щорічне брендшоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF Agency, медіа про вуличну моду й культуру DTF Magazine і конференцію про бренди й креативність DTF Conference. У своїх проєктах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди, переносячи найліпший світовий досвід в Україну.

Більше про Radioday

Radioday — проєкт, який об’єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday, онлайнові медіа, що пише на суспільно-політичну тематику, ТК-медіа та низку урбаністичних ініціатив. Команда Radioday залучена до організації фестивалів Atlas Weekend і Solomafest. У своїх проєктах ставлять за мету робити життя в столиці комфортнішим.

Читайте також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis