Деніел Аршам та Hot Wheels представили колаборацію

Компанія Mattel, яка випускає Hot Wheels, анонсувала колаборацію  скульптора Деніела Аршама. У межах співпраці випустять вісім лімітованих моделей авто, кейс для них та аксесуари

Проєкт розділили на чотири частини, які назвали «Кола» (Laps). Кожне «Коло» передбачає випуск двох моделей авто в масштабі 1:64, зроблених у фірмовій «еродованій» стилістиці скульптора. На першому етапі Аршам працював над класичною моделлю Rodger Dodger, яка створена на основі Dodge Charger 1973 року, та відтворив одну зі своїх скульптур 2020 року — кристалізований Porsche 930.

Представляючи колаборацію у себе в Інстаграм, Аршам назвав її такою, що «розмиває кордони між іграшками та колекційними виробами мистецтва».

Моделі зроблено з SilkStone — матеріалу, візуально схожого на матовану порцеляну, який також використовують у виробництві ляльок Barbie преміум сегменту. Автомобілі продаватимуть у прозорих колекційних боксах з магнітними підставками, що мають кам’яну текстуру. Кожен екземпляр матиме сертифікат автентичності.

Окрім нових Hot Wheels також показали переосмислений кейс для авто. Його скульптор пофарбував у білий та доповнив фірмовими елементами ерозії. Super Rally Case вміщає вісім моделей в боксах — по два авто з кожного «Кола» колаборації.

Колекцію доповнили мерчем — патчами, стікерами, брелоками та постером.

Porsche 930 продаватиметься разом із кейсом за 200 доларів. Вартість Rodger Dodger — 70 доларів. Продажі почнуться 27 жовтня на сайті Mattel Creations, а презентація першого етапу колаборації відбудеться 21 жовтня у Нью-Йорку.

Деніел Аршам — американський скульптор, художник та співзасновник архітектурного бюро Snarkitecture. Його роботи виставляються у музеях та галереях, зокрема, у нью-йоркських Museum of Modern Art (MoMa), The New Museum та у паризькому Центрі Помпіду.

Скульптор співпрацював з adidas, Nike, Dior, Louis Vuitton, Calvin Klein, COS та іншими брендами. Більше про Деніела читайте у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis