Деніел Редкліфф спродюсував фільм про свого дублера в «Гаррі Поттері». Дивимося перший трейлер

HBO випустив трейлер документального фільму «Девід Голмс: Хлопчик, що вижив», що розповідає історію Девіда Голмса, — дублера Деніела Редкліффа у фільмах про Гаррі Поттера. Продюсером стрічки виступив сам Редкліфф, а прем’єра відбудеться 15 листопада на стримінгу Max

Девід Голмс працював дублером Редкліффа починаючи з першої стрічки «Гаррі Поттер і філософський камінь» (2001). Він також зіграв роль Едріана Пьюсі у фільмах «Гаррі Поттер і філософський камінь» та «Гаррі Поттер і потаємна кімната».

Під час знімань першої частини «Гаррі Поттера і Смертельних Реліквій» у січні 2009 року Голмс отримав травму хребта під час виконання одного з трюків та залишився паралізованим.

У документальному фільмі зібрали відео з особистого архіву Девіда Голмса, зняті протягом останніх 10 років, бекстейджі його каскадерської роботи, а також інтерв’ю з самим Голмсом, його родиною, Деніелом Редкліффом та членами знімальної команди «Гаррі Поттера».

Крім того, в стрічці Голмс та Редкліфф розкажуть про спільне дорослішання на знімальному майданчику та залаштунки роботи над стрічками про «Гаррі Поттера».

Назва фільму відсилає до цитати «хлопчик, що вижив», яку у книгах та фільмах застосовували до персонажа Гаррі Поттера.

У вересні 2023 року помер британський актор Майкл Гембон, який зіграв роль Альбуса Дамблдора у шести фільмах про Гаррі Поттера. Актору було 82 роки, а причиною смерті стали ускладнення внаслідок хвороби на пневмонію.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis