TASCHEN та Sneaker Freaker випустять книжку про колекціонерів кросівок

Найстаріше снікер-медіа в світі Sneaker Freaker продовжує співпрацювати з видавництвом TASCHEN. Після випуску книги The Ultimate Sneaker Book 2019 року, вони представляють нову роботу — World’s Greatest Sneaker Collectors. Це 752-сторінкова книга, присвячена колекціонерам кросівок та їхнім історіям

У World’s Greatest Sneaker Collectors команда журналу зібрала колекції кросівок «з Токіо до Нью-Йорка через Лондон, Філадельфію, Мельбурн і Стьордал» та їх власників.

«Нескінченні пошуки “Святого Грааля” — водночас і благословення, і прокляття, оскільки колекціонери кросівок сплять і бачать “ту саму” пару, якої ще не мають, — йдеться в анотації до видання. — Від вінтажної класики до ношених під час матчів кросівок Jordan — нова антологія Sneaker Freaker занурить у світ видатних ентузіастів, доповнений професійними порадами щодо фотографування, зберігання та уникнення підробок».

Редакція також анонсувала тур на підтримку книги «у ключових містах по всьому світу».

«752 сторінки, 2500 кросівок та мільйон історій, за які завдячуємо колекціонерам. Ще одна книга Sneaker Freaker, яка майже мене вбила…Скоро вийде», — написав у своєму інстаграмі головний редактор журналу Саймон Вуд.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Woody Wood (@woody_snkrfrkr)

Реліз World’s Greatest Sneaker Collectors, за повідомленнями Sneaker Freaker, вийде за кілька місяців. Також редакція анонсувала версію Friends & Family, яку можна буде придбати лише у магазині Sneaker Freaker. Лімітоване видання відрізнятиметься від звичайного кольором обкладинки.

2019 вийшла перша книга Sneaker Freaker — The Ultimate Sneaker Book. Вона розповідає 100-річну історію еволюції кросівок, включно зі знаковими колабораціями, інтерв’ю з героями індустрії та архівними фотографіями. Тоді ми взяли інтерв’ю у її автора та головного редактора Sneaker Freaker Саймона Вуда 

«Автор нової снікер-біблії: “Допоки борються Nike та adidas, популярність кросівок неминуча»

2021 року Sneaker Freaker випустив Soled Out — 720-сторінкове видання, яке досліджує рекламу кросівок 20-го сторіччя. Команда журналу зібрала у книзі близько 900 вінтажних рекламних оголошень «золотого століття кросівок».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis