Які моделі кросівок Nike випустить 2024 року? Показуємо

26 жовтня Nike провів перший онлайн-івент SNKRS Showcase, на якому представив всі майбутні моделі кросівок, реліз яких запланований на 2024 рік. Презентація відбулась в застосунку SNKRS, а також охопила кілька модельних рядів Nike, зокрема, ACG, Air Max, SB та Sportswear. Видання Complex зібрало фотографії пар зі SNKRS Showcase, а DTF Magazine показує майбутні релізи 

Всі представлені моделі виходитимуть протягом 2024 року.

Лінія Nike Air

Одне з найширших оновлень у 2024 році планується для лінійки Nike Air.

Бренд повертає силует кросівок Air Sunder Max, який вперше представили у 1980-х роках та перевідкрили 2022 року завдяки колаборації Nike та CDG (окрема лінія Comme des Garçons. — Прим. DTF Magazine), а також Air Max 180 у двох кольорах.

Крім того, Nike випустять жіночу модель Air Max 1 ’86 в новому кольорі Royal Blue, а також два колорвеї високих кросівок Nike Foamposite: Eggplant та Royal.

Лінія Nike ACG

Для лінійки All Conditions Gear Nike підготували щонайменше чотири нові моделі: ACG Rufus (реліз очікується восени 2024), ACG Izy (реліз — восени 2024), ACG Exploraid (реліз — весняно-літній сезон 2024), ACG Torre Mid (реліз — навесні 2024), а також нові кольори кросівок ACG Mountain Fly Low 2 GTX.

Моделі Nike SB Dunk Low

Лінійку Nike SB у 2024 році представлятиме пек Nike Dunk Low під назвою «Місто кохання» (City of Love). Реліз кросівок буде присвячений Дню святого Валентина, а замшеві кросівки випустять у бордовому та кремовому кольорах.

Лінійка Nike Dunk Low

2024 року бренд перевипустить силует в трьох архівних колорвеях: Silver Surfer 2004 року, а також Reverse Curry та Reverse Ultraman 1999 року.

Класичні силуети

В новому сезоні Nike також планують перевипустити кілька класичних силуетів, зокрема, кілька колорвеїв кросівок Nike Pegasus 2K5 та оновлену версію моделі Nike Pegasus Wave. Також 2024 року Nike збирається відновить архівну бігову модель Nike LD-1000, яку бренд не випускав близько 50 років.

Клоги

Nike також анонсували повернення клогів Nike Clogposite, вперше представлених на початку 2000-х років. В основі моделі — фірмовий гнучкий піноматеріал Foamposite.

В жовтні Nike представив власну лінійку брендованого спортивного інвентарю Strength. В асортименті — диски, грифи для них, гантелі, гирі, силові рами для присідань, лави для жиму та спортивний одяг.

Докладніше про Strength ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis