Діджей Ana B спалила портрет путіна в ефірі HÖR Berlin

Американська діджейка Ana B (справжнє ім’я Анастасія Бобровська), яка народилась в Україні, 13 липня зіграла сет в ефірі платформи HÖR Berlin. Під час виступу вона спалила плакат з портретом володимира путіна та назвала росію державою-терористом

Ana B грала в майці з написом «Arm Ukraine Now», а на 50-ій хвилині показала в камеру екран телефону з текстом «russia is terrorist state». В сеті вона також використала уривки із перехопленними розмовами російських солдатів.

Завершився ефір тим, що діджейка дістала з-під столу плакат з портретом путіна і дірою на місці обличчя, та підпалила його запальничкою.

Платформа HÖR підтримує Україну з початку повномасштабної війни: закликає донатити на рахунок волонтерських ініціатив та надає свій майданчик для виступу українських артистів.

В березні HÖR випустив збірник «Надія в єдності» (Hope In Unity). В нього ввійшли 27 треків, які команда платформи називає реакцією на війну в Україні. Всі кошти, виручені з продажу альбому, направляють до берлінського фонду Bridges Over Borders, який підтримує представників ЛГТБК+ та BIPoC (Black, Indigenous, Persons of Color), які вимушено тікали з України через війну.

Крім того, HÖR проводить благодійні ефіри на підтримку України та об’єднується з іншими берлінськими формаціями.

Наприклад, 13 березня HÖR в колаборації з Клубною комісією Берліна, «найбільшим цифровим клубом світу» United We Stream а ініціативою Bierpinsel x Blind Spots Berlin влаштували шестигодинний стрім Stand Up For Ukraine на підтримку України. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis