Cardi B, Каньє Вест та Lil Durk випустили кліп на спільний трек Hot Shit

У кліпі на Hot Shit, реліз якого відбувся 1 липня, Cardi B гуляє дахами хмарочосів, Lil Durk читає реп на затопленому авто під лазерними прицілами, а Уест ховає обличчя під маскою. Образи співачки створив стиліст Лу Роуч, відомий співпрацею з Зендеєю та Селін Діон. Hot Shit став першим сольним релізом Cardi B з виходу синглів Up та Bet It у 2021 році

Напередодні премʼєри трека реп-виконавиця розповіла, що свою частину пісні вона записала ще у 2019 році, а також розповіла трохи докладніше про куплет Веста для її треку:

«Каньє віддав мені свій куплет декілька місяців тому, коли його ім’я світилось в усіх медіа через події у його житті. Мені подобається, що його текст особистий, але не занадто відвертий… У мене було багато діалогів з Каньє. Я так багато про нього дізналась, про те, яка він чудова та мила людина. Мені захотілось, щоб якомога більше людей змогли поговорити з ним та побачити його справжнього».

Виконавиця також розповіла, що у неї готовий ще один сингл, після прем’єри якого вона візьметься за роботу над новим альбомом.

Уест тизерив спільну роботу з Cardi B у січні 2022 року. В одному з інтерв’ю він зізнався, що «завжди вірив у неї», ще з тих часів, коли Cardi B брала участь в американському шоу Love & Hip-Hop у 2015 році.

Зняв кліп російський режисер та кліпмейкер Ладо Кватанія.

У лютому 2021 року Cardi B випустила кліп на сингл Up, режисером якого виступила українка Таню Муіньо. А в липні того ж року режисерка зняла ще одне відео з реп-виконавицею — відео на її спільний зі співачкою Normani трек Wild Side.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis