Режисерка «50 відтінків сірого» зніме байопік про Емі Вайнгауз

Режисерка Сем Тейлор-Джонсон («50 відтінків сірого», «Стати Джоном Ленноном») поставить біографічну драму про співачку Емі Вайнгауз, пише Deadline. Виробництвом стрічки займатиметься французька кінокомпанія StudioCanal

Фільм називатиметься «Back to Black» на честь одного з найбільш гучних хітів співачки. Сценарій напише Метт Грінхал («Стати Джоном Ленноном», «Контроль»).

Стрічка розкаже, як маловідома джазова виконавиця з Північного Лондону стала суперзіркою, про її залежність від алкоголю та наркотиків й загибель від них у віці 27 років.

Наразі Тейлор-Джонсон перебуває у пошуках виконавиці ролі Вайнгауз. Видання Variеty зазначає, що режисерка була близькою подругою співачки.

Робота над цим проєктом ведеться вже чотири роки й у 2018 роки ходили чутки, що головну роль може зіграти Леді Гага, але батько Вайнгауз зазначив тоді, що сімʼя хотіла б бачити у цьому амплуа британську актрису, бажано уродженку Лондона.

Це перший художній фільм про співачку, яка пішла з життя у 2011 році. У 2015 компанія A24 випустила документальний фільм «Емі», який отримав «Оскара».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis