Міккі Бланко випустила новий кліп та анонсувала альбом

Реп-виконавиця Міккі Бланко представила кліп до композиції French Lessons, записаної спільно з Келсі Лу та ANOHNI. Це перший сингл з майбутнього лонгплею Stay Close to Music, який вийде 14 жовтня на лейблі Transgressive. У запису третього альбому Бланко взяли участь ANOHNI, Девендра Банхарт, Йонсі з гурту Sigur Rós, Mnek, Сол Уільямс та інші

Кліп на French Lessons знімали у Грузії. За словами режисера відео Фелікса Кальменсона, це рефлексія на поточну боротьбу за права квір-людей у цій країні. Створюючи ролик, кліпмейкер надихався фільмами Сергія Параджанова.

«Завдяки Параджанову ми побудували позачасову одіссею двох закоханих, які шукають визволення та визнання у світі, який потопає у конфліктах і насильстві», — прокоментував Кальменсон.

  

Під псевдонімом Міккі Бланко виступає американський музикант Майкл Квоттлбаум-молодший. Вона — один з найбільш гучних квір-артистів. Деякі медіа називають її «королевою хіп-хопу». Бланко вважає себе трансжінкою, тому просить звертатися до себе у жіночому роді.

Публічно носити сукні Міккі почала у 16 років, й тоді ж втекла з рідного містечка Оріндж до Нью-Йорка. Дебютний лонгплей виконавиці — Mykki вийшов у 2016 році, йому передували три мікстейпи та три мініальбоми. У 2018 році Бланко виступала на київському фестивалі Brave! Factory.

У червні 2021 року артистка випустила альбом Broken Hearts and Beauty Sleep.

Докладніше про Міккі Бланко ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis