Disney екранізує «Книгу кладовища» Ніла Ґеймана

Режисером майбутньої кіноадаптації дитячого фантастичного роману Ніла Ґеймана «Книга кладовища» став Марк Форстер («Персонаж», «Крістофер Робін»), пише Deadline. Сценарій напише Девід Мегі («Життя Пі», «Мері Поппінс повертається»)

«Книга кладовища» вийшла у 2008 році й отримала престижну американську премію Джона Ньюбері за видатний внесок в американську літературу для дітей, яку вручають з 1922 року.

Цю книжку Ґеймана намагалися екранізувати кілька раз у 2009 році кіностудія Miramax запропонувала Нілу Джорданові («Інтервʼю з вампіром») зняти фільм. Також поставити стрічку пропонували Генрі Селіку («Кошмар перед Різдвом») та Рону Говарду («Як Ґрінч викрав Різдво»). 

«Книга кладовища» розповідає про маленького хлопчика, який після загибелі своєї родини дивом виживає й опиняється на кладовищі, де його прихищають привиди, вампір та перевертень. Там на нього чекатимуть пригоди, які допоможуть йому полюбити світ живих. Але водночас його життю загрожуватиме небезпека, адже людина, яка убила всю його сім’ю, шукатиме останнього її члена.

Як «Американські боги» розмовляють і лаються українською

5 серпня на Netflix відбудеться премʼєра серіалу «Пісочний чоловік» за мотивами однойменного графічного роману Ніла Ґеймана.

 

Сюжет серіалу розгортається навколо короля Царства снів Морфея, який «намагається виправити помилки, вчинені ним за довгий час свого існування». Творці проєкту описують його як «багату суміш сучасного міфу і темного фентезі, в якій органічно переплітаються фантастика, історична драма і легенда».

Сам Морфей належить до загадкової групи безсмертних істот, відомих як Нескінченні та таких, хто втілює універсальні концепти смерті, бажання, долі, божевілля, розпачу та руйнування.

Морфея зіграв Том Старрідж («Рок-хвиля»), а Вів’єн Ачимпонг («Відьми») виконала роль головної бібліотекарки та однієї з його помічниць Люсьєни. В оригінальній версії цей персонаж був чоловічої статі.


 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis