«Сльози»: Слухайте новий реліз київського проєкту «РУТИНА»

Український дует «РУТИНА», що складається з музикантів Антона Коби та гітариста Дмитра Ларісова, представив трек «Сльози». За словами музикантів, він відображає емоції, які «в наші дні, ймовірно, переживає кожен»

«Абстрактний герой треку, відмотуючи спогади, розуміє, що час не повернути назад, адже все має властивість забуватися і ламатися. У комірчині долі кожен знаходить своє вікно, спостерігає крізь нього, робить висновки та вивільняє свої почуття, — пояснює задумку треку Антон Коба. — Радій, плач. Тепер сльози не потрібно ховати, сльозами можна пишатися. Адже це і є чесним вивільненням внутрішнього, що скупчилося у нашого героя в глибині його власної комірчини».

За словами Антона, клавішну мелодію він створив ще в перші тижні після початку повномасштабної війни в Україні, потім зробив чорновий запис у застосунку GarageBand. Фінальну версію з гітарною партією вони з Дмитром оформили вже разом.

Над зведенням та мастерингом треку працював гітарист гурту «Пошлая Молли» Костянтин Пижов.

«РУТИНА»проєкт київського електронного музиканта Антона Коби та гітариста Дмитра Ларісова, запущений в 2020 році.

В 2021 році дует випустив дебютний альбом «Тайное окно». Незалежний реліз представили тільки на вінилових платівках, а складався він з дев’яти треків.

За словами музикантів, в роботі над альбомом вони надихались старим детройтським техно та пост-панком, а також поєднували гітарні партії зі звучанням синтезатора та агресивними ритм-секціями.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis