Молодіжний зліт спостерігачів за зорями: Про що знімає новий фільм Вес Андерсон

Сюжет нового фільму Веса Андерсона «Місто астероїдів» («Asteroid City») розгорнеться у видуманому пустельному місті у США, пише Collider. Дія відбуватиметься у 1955 році під час молодіжного зльоту спостерігачів за зірками, й «зведе докупи на науковому конкурсі батьків й дітей з усіх США, щоб разом пережити драматичні й комічні миттєвості, зустріти кохання і ще багато чого»

До акторського касту приєдналися Тільда Свінтон, Едрієн Броуді, Скарлетт Йоганссон, Том Генкс, Марго Роббі, Браян Кренстон, Майя Гоук, Стів Карелл, Едвард Нортон та інші. Зйомки стрічки відбулися влітку та восени 2021 у пустельній місцевості неподалік Мадриду.

Сценарій до «Міста астероїдів» Андерсон написав спільно з Романом Копполою, з яким співпрацював над «готелем “Гранд-Будапешт”» (2014), «Островом собак» (2018) та «Французькою депешею» (2021).

Наразі невідомо, коли саме запланований реліз «Міста астероїдів».

Також режисер працює над екранізацією книги Роальда Даля «Неймовірна історія Генрі Шугара» (The Wonderful Story of Henry Sugar). Головні ролі у стрічці виконають Бенедикт Камбербетч, Рейф Файнз (Лорд Волдеморт у франшизі про Гаррі Поттера), Дев Пател («Легенда про Зеленого лицаря») та Бен Кінгслі («Список Шиндлера»).

Виробництвом фільму займається Netflix, який володіє правами на екранізацію творів Даля. Андерсон також напише сценарій. «Неймовірна історія Генрі Шугара» стане другою екранізацією творів Даля для режисера. У 2009 році вийшов ляльковий фільм «Незрівнянний містер Фокс», знятий за однойменною книгою британського письменника.

Нова стрічка розповідатиме про легковажного 41-річного багатія, «забезпеченого завдяки батькові й неодруженого з егоїзму — тому, що не хоче ділитися грошима з якоюсь там дружиною», який полюбляє парі та казино. Його життя зазнає значних змін, коли він знайде зошит з записами друга.

Зйомки фільму почалися у січні 2022 у Лондоні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis