Вийшов перший трейлер фільму Олівії Вайлд з Флоренс П’ю та Гаррі Стайлзом

Warner Bros випустила перший трейлер психологічного трилеру Олівії Вайлд Don’t Worry Darling («Не хвилюйся, люба»). Прем’єра стрічки запланована 23 вересня 2022 року 

Don’t Worry Darling розповідає про маленьку, утопічну комуну, яка жила в каліфорнійській пустелі у 1950-х роках. Флоренс П’ю («Чорна вдова», «Маленькі жінки») виконує роль домогосподарки Аліси, яка дізнається жахливу правду про своє, на перший погляд, ідеальне життя, а Гаррі Стайлс грає її чоловіка Джека.

Про призначення Гаррі на роль стало відомо у 2020 році — він замінив у фільмі Шайю Лабафа. Публікуючи перший кадр з Don’t Worry Darling, Олівія подякувала співака за згоду виконати другорядну роль, що дало можливість проявити себе Флоренс П’ю. За словами режисерки, більшість акторів-чоловіків не погоджуються грати другорядні ролі у жіночих фільмах — в цьому винна індустрія, «яка переконала їх, що це применшує їхню могутність (тобто фінансову цінність)».

Крім Стайлса і П’ю, у стрічці зіграли Кріс Пайн («Зоряний шлях», «Чудо-жінка»), Кікі Лейн («Якщо Білстріт могла б заговорити»), Джемма Чан («Капітан Марвел»), Асіф Алі (« Мандалорець», «Ванда/Віжн») та Нік Кролл («Любити»).

Сценарій фільму написала Кеті Сілберман, один зі сценаристів дебютної повнометражної картини Уайлд — «Освіта» (2019).

Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake