Дивіться перший тизер-трейлер нового «Аватара» Джеймса Кемерона

На офіційному YouTube-каналі фільму «Аватар» вийшов тизер-трейлер другої частини фільму — «Шлях води». Прем’єра стрічки запланована на 16 грудня 2022 року 

«Аватар 2» покаже нове середовище рифового світу на Пандорі та познайомить глядачів з водними На’ві, які еволюціонували, щоб жити в океанах. Сем Вортінгтон та Зої Салдана повернулися до ролей Джейка та Нейтирі.

Зйомки фільма відбувалися у Новій Зеландії. Команді стрічки вдалося отримати дозвіл на роботу від місцевої влади ще у розпал пандемії COVID-19 в травні 2020 року.

Загалом Кемерон збирається випустити ще три сиквели оригінального фільму. Реліз «Аватар 3» запланований на 20 грудня 2024 року, «Аватар 4» — на 18 грудня 2026 року, а «Аватар » — на 22 грудня 2028 року. Усі фільми франшизи виходитимуть виключно у кінотеатрах.

Під час презентації Disney на CinemaCon 2022 продюсер Джон Ландау розповів, що кожен з нових фільмів франшизи матиме окрему історію із власним фіналом, але фільми все одно будуть пов’язані, щоб сформувати велику сагу. Центральними персонажами лишатимуться члени сімʼї землянина Джейка Саллі та його подруги Наві Нейтирі. 

Першу частину «Аватару» представили у 2009 році. Фільм став найкасовішим в історії кінематографу: він заробив у прокаті 2,8 мільярда доларів.

Вона розповідає про вигадану планету Пандорі, де корпорації із Землі видобувають цінний мінерал анобтаніум, і інопланетну расу гуманоїдів, що населяє його, — На’ві. Сюжет зосереджено навколо солдата Джейка Саллі, який за допомогою спеціальної технології вирушає із завданням на Пандору. Там у нього зав’язуються романтичні стосунки з дочкою вождя На’ві — Нейріті, після чого солдат переходить на бік інопланетного племені.

Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake