Роздуми про дім: Koloah випустив міні-альбом з джазовим музикантом Себастіаном Студницьким

Koloah представив спільний реліз з німецьким джазовим музикантом та засновником фестивалю XJazz Себастіаном Студницьким. Міні-альбом з двох треків вийшов на лейблі Salon Imaginalis, який Koloah запустив у 2020 році 

EP випустили в день народження Koloah. За словами музиканта, реліз присвячений його роздумам про дім, звʼязок з цим місцем та самотність. 

«Я звик думати, що дім там, де тобі комфортно, де твої інструменти та кіт. Тепер я бачу це інакше: дім для мене — це земля на який виріс, знайомий запах дому, коли заходиш вперше після довгої мандрівки, це близькі люди та рідні, які тебе оточують. Це не про комфорт чи спокій, це про кров», — пояснює він.

Обкладинкою EP стало зображення, автоматично згенероване штучним інтелектом. Koloah називає його «пустим уявним містом», в якому відчуває себе, перебуваючи в різних країнах.

Koloah: «Треба бути романтиком, щоб створити щось класне»

В треках FUGA​ та FORTUNA музикант продовжує «філософські роздуми про пошук себе», яким присвятив попередні проєкти: міні-альбом Vacuus Verus Victoria та альбоми Salon Imaginalis і Serenity.

«Ці альбоми, як засічки на серці, які інколи боляче слухати. Робота над такою музикою допомагає мені подолати біль, тривоги та переживання. Сподіваюсь, почувши ці треки, ви теж зможете зануритись в себе і можливо стати трохи ближче до відповіді на питання “Хто Я”».

Koloah додає, що реліз також відображає досвід його останніх місяців, протягом яких він грав на резиденціях, фестивалях, конференціях та кінопоказах. На одному з таких він і познайомився з музикантом Себастіаном Студницьким, який брав участь у записі міні-альбому.

В серпні Koloah представив міні-альбом з чотирьох треків Time Traveller, написаний ще у 2019 році. За словами музиканта, реліз став «даниною» початку 2000-х років та популярному тоді жанру дабстепу, який сильно вплинув на багатьох електронних музикантів.

Себастіан Студницький — німецький джазовий музикант, мультиінструменталіст та композитор. В своїх роботах він поєдную класичну та джазову музику з електронним звучанням. Себастіан пише музику для класичних оркестрів, викладає в університетах Берліна та Дрездена та створює колаборації з електронними музикантами, серед яких Moritz von Oswald та Joachim Olaya.

У 2014 році він заснував XJazz — найбільший джазовий фестиваль в Берліні, який проходить щороку.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis