Емілія Кларк зіграє дружину Оскара Вайлда

Емілія Кларк виконає головну роль у фільмі «Ідеальна дружина». Акторка зіграє ірландську письменницю Констанс Ллойд, пише Variety. Режисеркою стрічки стане Софі Гайд («Щасти тобі, Лео Гранд»)

Подробиць картини поки не розкривають, та «Ідеальна дружина» зосередиться на історії життя Ллойд, яка одружилася з Вайлдом у 1884 році. Разом вони виховували двох дітей.

У 1895 Вайлда засудили до дворічного увʼязнення за гомосексуальність, що була на той час забороненою у Великій Британії — в Англії та Вельсі її декриміналізували лише у 1967 році. Тоді Ллойд разом з дітьми переїхали до Швейцарії та обірвали звʼязок з письменником.

Констанс також була феміністкою та громадською активісткою. Письменниця брала активну участь у русі за реформу жіночого вбрання — його члени виступали за дозвіл жінкам носити комфортніший за традиційні вікторіанські сукні одяг.

Кларк також грає одну з головних ролей у новому фільмі Вацлава Маргула («Розфарбованний птах») — «Маккарті». Стрічка присвячена американському сенатору-республіканцю Джозефу Маккарті, впливовому політику часів Холодної війни.

Від його прізвища походить термін «маккартизм» — обмеження демократичних прав, гоніння лівих сил (комуністів, антивоєнних сил і рухів, гомосексуалів), необґрунтовані звинувачення в нелояльності, зраді, шпигунстві.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis