Дивіться трейлер горору «Меню» з Анею Тейлор-Джой у головній ролі

Searchlight Pictures випустив трейлер нового горору з елементами чорної комедії «Меню», одним із продюсерів якого виступив режисер Адам Маккей («Не дивіться вгору»). Прем’єра стрічки запланована на 18 листопада цього року 

Сюжет фільму розповідає про пару Марго та Тайлера, які отримали запрошення провести вечір у «найрозкішнішому та найзагадковішому» ресторані, розташованому на усамітненому острові. Їхня «відпустка мрії перетвориться на кошмар, щойно шеф-кухар Словік вирішить підійти до приготування їжі творчо».

Головні ролі у стрічці виконали Аня Тейлор-Джой («Ферзевий гамбіт») та Ніколас Холт («Шалений Макс: Дорога гніву»), а шеф-кухаря Словіка зіграв Рейф Файнс («Готель Ґранд Будапешт”»). В касті також заявлені Хонг Чау («Коротше»), Джанет Мактір («Озарк»), 

Режисером стрічки виступив британець Марк Майлод («Скільки у тебе?»).

Наразі Аня Тейлор-Джой знаходиться в Австралії на зйомках приквелу фільму «Шалений Макс: Дорога гніву». Стрічка розкаже про юність Фуріоси, роль якої і зіграє Аня, а прем’єра запланована на 2024 рік.

Режисером, сценаристом та продюсером фільму виступив Джордж Міллер — він зняв всі фільми франшизи «Шаленого Макса», починаючи зі стрічки 1979 року з Мелом Гібсоном в головній ролі.

В серпні видання Daily Mail показало декілька кадрів зі знімального майданчика, на яких можна побачити саму Аню Тейлор-Джой та акторів в образі бійців Безсмертного Джо — його роль в новому фільмі зіграє Кріс Хемсворт.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis