Життя в мегаполісі: KSENIASСHNAIDER представив лукбук нової колекції

Команда KSENIASСHNAIDER представила лукбук нового сезону Pre-Spring’2023. Передпродаж на речі планують відкрити найближчим часом 

This publication is also available in English

В KSENIASСHNAIDER розповіли, що нова колекція «уособлює доступність і зручність життя в мегаполісі». Над колекцією дизайнер Ксенія Шнайдер та київське виробництво бренду працювали дистанційно.

Серед речей в колекцію ввійшли топи та куртки з деніму, декілька моделей джинс, сорочки, плащі, сукні, а також в’язані кардигани. Для виробництва речей використовували технологію печворк та працювали з переробкою деніму, що залишився з виробництва попередніх колекцій.

 

Зйомки лукбука проходили в Берліні. Героїнею знімків стала модель Дженніфер Гілмор, яка після початку повномасштабної війни в Україні підтримувала українських біженців, в особливості представників ЛГБТК+ та інших маргіналізованих груп населення.

В липні KSENIASСHNAIDER та українська дизайнерка Дарія Біла випустили спільну лімітовану капсулу речей у техніці печворк.

В квітні KSENIASСHNAIDER представили колекцію Весна/Літо 2022, присвячену 10-річчю бренду. В команді розповіли, що в речах з колекції вони вирішили «відродити культові образи бренду» та використати «прийоми та техніки, над якими команда працювала роками».

В неї ввійшли фірмові джинси з подвійним поясом, бахромою та асиметричним кроєм, а також оверсайз-костюми з переробленого деніму. Колекцію доповнили в’язаними светрами, футболками, топами та сукнями, виготовленими з залишків пряжі, тканин та елементів вінтажного спортивного одягу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis