Дивіться тизер нового сезону «Ріка і Морті»

Телеканал Adult Swim показав перший тизер шостого сезону мульсеріалу «Рік і Морті». Його прем’єра запланована 4 вересня цього року

Анонсуючи дату виходу, команда серіалу розповіла, що нові серії продовжуватимуть події п’ятого сезону, проте деталі сюжету поки не розкривають.

За словами президента Adult Swim та Cartoon Network Майкла Оувеліна, робота над шостим сезоном стала для них «складним завданням», оскільки проєкт перетворився з «просто популярного шоу у ціле глобальне явище». Він додав, що новий сезон «стане знаковим» для саги «Ріка і Морті».

У травні стало відомо, що телеканал Adult Swim замовив 10 серій аніме-серіалу за мотивами «Ріка та Морті» режисеру Такасі Сано. Сано вже працював зі всесвітом Ріка та Морті, він автор двох короткометражних мультфільмів Rick and Morty vs. Genocider та Summer Meets God (Rick Meets Evil).

«Рік та Морті» — американський комедійний науково-фантастичний анімаційний серіал. Шоураннерами проєкту виступають Ден Гармон та Джастін Ройланд. Премʼєра мультфільму відбулася у грудні 2013 року, а пʼятий і наразі останній сезон виходив влітку та восени 2021.

Головні персонажі серіалу — Рік, ексцентричний вчений і алкоголік, та його онук Морті, з яким він разом подорожує паралельними світами за допомогою сконструйованого ним пристрою.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis