У Лондоні відбудеться благодійний концерт київського лейбла ШЩЦ

19 серпня київський лейбл ШЩЦ влаштовує благодійний концерт у знаковому клубі Лондона Iklectik. На івенті виступатимуть представники електронної експериментальної сцени американка Laurel Halo та британець Louis Carnell (ex-Visionist), український транспанк гурт Alien Body та музикант Андрій Кірітченко, який представить новий live-проєкт XOR. Усі зібрані кошти передадуть волонтерам з Kyiv Angels

За словами засновника ШЩЦ Богдана Конакова, він писав відомим артистам, які роблять експериментальну електронну музику, з проханням підтримати ініціативу та виступити на концерті за символічний гонорар.

«Laurel Halo та Louis Carnell були вільні 19 серпня та погодилися приєднатися до лайн-апу. Це неймовірно, що увесь світ включився в боротьбу зі злом. Понад те, Луіс тримав паузу, він відмовився від проєкту Visionist та не виступав декілька років, але погодився підтримати Україну», — розповів Конаков у коментарі DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ШЩЦ (@wwwvvvwvvwwv)

Це вже другий такий івент від ШЩЦ. Перший такий концерт організували у травні 2022 року в Cafe OTO. Тоді виступили Lolina, Felicita та Solar X. Усі кошти, а всього вдалося зібрати понад дві тисячі фунтів, також передали Kyiv Angels.

ШЩЦ — це лейбл, заснований київським електронним музикантом Богданом Конаковим, і серія однойменних концертів та вечірок.

У травні 2021 року Конаков випустив альбом з 10 треків — Kyiv Summer Tracks.

У березні 2022 Конаков влаштував перформанс на лондонському вокзалі, щоб привернути увагу світу до російської агресії на території України. Музикант зобразив убитого українського цивільного. Докладніше про цю акацію ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis