На роль нового Джеймса Бонда шукатимуть високого актора не старше 30 років

Продюсери бондіани Барбара Брокколі та Майкл Вілсон шукають актора у віці «близько 30 років або трохи старше», пише Express. З новим виконавцем головної ролі планують зняти не менше трьох фільмів

Express зазначає, що через цей віковий ценз на роль точно не зможуть претендувати Ідріс Ельба (49 років), Генрі Кавілл (39) та Сем Гʼюен (42), яких медіа вважали найбільш вірогідними кандидатами на наступного Джеймса Бонда. Але має шанс виконавець однієї з головних ролей у серіалі «Бріджертони» Реге-Жан Пейдж (34 роки).

Денієлу Крейґу, який грав Бонда протягом останніх пʼяти фільмів франшизи було 38 років, коли він отримав роль у «Казино Рояль».

Також у продюсерів є вимоги до росту нового актора — він має бути не нижчим за 177 сантиметрів (це зріст Крейґа).

25 і наразі останній фільм про Бонда «007: Не час помирати» вийшов 29 вересня 2021 року. Він став фінальним для Денієла Крейґа у ролі агента 007.

Події стрічки відбуваються через п’ять років після подій «007: Спектр». Бонд залишає службу в MI6 та насолоджується мирним життям на Ямайці. Однак незабаром до нього звертається старий приятель, агент ЦРУ Фелікс Лайтер, який займається розслідуванням зникнення вченого, що працював на уряд США.

Нова місія виводить Бонда на слід могутнього синдикату зі зброєю масового знищення на чолі з Люцифером Сафіним (Рамі Малек).

У світовому прокаті стрічці вдалося зібрати понад 750 мільйонів доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis