«Вавилонська бібліотека» випустить ще одну книгу Курта Воннеґута

Івано-франківське інді-видавництво «Вавилонська бібліотека», що спеціалізується на публікації книг «високої полиці», а також класичних творів, які ніколи не видавалися українською, видасть у вересні гумористичний роман Курта Воннеґута «Божої вам ласки, містере Роузвотер, або перли перед свиньми»

Книга розповідає про витівки мультимільйонера Еліота Роузвотера, який повертається з Нью-Йорка до рідного містечка у штаті Індіана. Там він готує несподіваний експеримент — роздати всі свої гроші випадковим людям, які завітають до його офісу. У цьому тексті вперше з’являється постійний і улюблений Воннеґутовий персонаж — письменник-фантаст Кілґорт Траут.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Вавилонська бібліотека (@babylon.lib)

Українською текст переклала Тетяна Некряч.

Передзамовити книгу можна до 18 вересня. Ціна — 290 гривень.

У 2018 та 2019 роках «Вавилонська бібліотека» випустила «Сніданок чемпіонів, або Прощавай, чорний понеділку!» та «Буфонада, або Більше не самотні» Воннеґута. А у 2022 має вийти ще одне видання «Сирени Титана».

З засновником «Вавилонської бібліотеки» Романом Малиновським ми поговорили в одному з епізодів спільного подкасту DTF Magazine й Visa «Міста і люди». Випуск можна послухати на Soundcloud та Apple Podcasts.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis