don’t Take Fake і Radioday вдруге збудують масштабний сноупарк у центрі Києва

19—20 грудня у Києві в одному з найбільших міських сноупарків Європи відбудуться змагання для професійних сноубордистів і лижників «Дабл Тріпл Snow Fest 2020». Подія, організована командами don’t Take Fake і Radioday матиме обмежений доступ і транслюватиметься онлайн

Свою участь окрім українців уже підтвердили райдери з 11 країн світу: США, Канади, Нідерландів, Франції, Бельгії, Австрії, Іспанії, Італії Грузії, Польщі та Словаччини. Вони змагатимуться у категоріях air та jibbing. Сумарний призовий фонд цьогоріч складе 10 000 євро.

Усі спортсмени попередньо тестуватимуться на COVID-19 у своїх країнах та проходитимуть медичний огляд перед участю у змаганнях. Щоб уникнути скупчення спортсменів, кваліфікаційні відбори відбудуться в індивідуальних заїздах.

Для глядачів сніговий спот буде закритий. Вони матимуть можливість спостерігати за перебігом турніру онлайн.

Усі охочі зможуть приєднатися до події завдяки прямій трансляції від MEGOGO, під час якої краще познайомляться із райдерами, відстежать усі ключові моменти боротьби, а також візьмуть участь у додаткових активностях.

«Цією подією ми прагнемо підтримати спортсменів у важкий для усього світового спорту рік, тому готуємо для міжнародних змагань майданчик світового рівня. Нова конструкція, що вже скоро почне будуватися під Аркою дружби народів, об’єднає професійний сніговий спот із декораціями засніженого міста, яке наповнять вуличні райдери», — розповідають у don’t Take Fake.

Торік Дабл Тріпл Snow Fest зібрав понад 70 райдерів із восьми країн і став найпомітнішим сноубордичним та лижним змаганням року із понад 35 000 відвідувачами за один вікенд.

Генеральним спонсором «Дабл Тріпл Snow Fest 2020» виступають компанія Mastercard та «ПриватБанк».

Партнер змагань — RedBull, партнер події — Favbet. Також подію вдруге підтримує «Громадський бюджет Києва». Медичний партнер події — медична лабораторія «Діла». За організацію споту і спортивну частину відповідає команда Snow Factory.

 Коли:

19—20 грудня

 Де:

Київ, під Аркою Дружби народів

Більше новин про Дабл Тріпл Snow — у Фейсбуці та Інстаграмі

Більше про don’t Take Fake

Команда don’t Take Fake існує з 2011 року. Вона об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF Agency, онлайн-медіа про вуличну моду й культуру DTF Magazine і конференцію про бренди та креативність DTF Conference. У своїх проектах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди і переносить найліпший світовий досвід в Україну.

Більше про Radioday

Radioday — проект, що об‘єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday, онлайн-медіа, що пише на суспільно-політичну тематику ТК-медіа та ряд урбаністичних ініціатив. Команда Radioday залучена до організації фестивалів Atlas Weekend та Solomafest. У своїх проектах ставлять за мету робити життя в столиці комфортнішим


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis