DTF Magazine та бренд PROTO представляють доброчинний дроп на підтримку української армії

Лімітований дроп з 20 лонгслівів сірого кольору ми спільно з PROTO створили два роки тому спеціально до триріччя журналу DTF Magazine. Реліз колаборації мав відбутись ще в березні 2020 року в поп-ап сторі на DTF Magazine Week в колишньому кінотеатрі «Україна», однак планам завадила пандемія коронавірусу.

This text is also available in English


Тепер ми представляємо цей дроп як PROTO 3 UNRELEASED. За вирахуванням собівартості, усі зароблені кошти (1500 грн з кожної проданої одиниці) будуть передані у фонд «Повернись живим».

Один з ключових акцентів капсули — принт, на якому зображені знакові місця Києва в стилістиці японської гравюри. Також кожен лонгслів пофарбований вручну методом garment dyed (через це на тканині можливі артефакти у вигляді пігментаційних плям).

Оформити замовлення можна на сайті або через приватні повідомлення в Інстаграмі PROTO.

Що треба знати про РROTO

Зі свого заснування у 2018 році Protoprojects дотримується єдиної концепції: створює одяг, що обʼєднує японську та європейську культури.

Частиною дебютної колекції Protoprojects стали речі з зображеннями духів, привидів та інших фольклорних героїв Японії, до другої увійшли речі з залізничними штампами Осаки, зображенням Імператорського палацу в Кіото та дрібними деталями на кшталт орнаментів на предметах одягу та зображень на каналізаційних люках. Втім, виявилося, що бренду цікавий не лише одяг: в останній колекції представили меблі, які стала основою для принтів з японськими ієрогліфами.

Усі речі Protoprojects виготовляють вручну, тому кожна з них — унікальна, а тиражі — лімітовані. Дмитро Красний, засновник бренду, називає Protoprojects артпроєктом, що дозволяє «поглянути на особливості японської культури через призму європейця».


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis