Дивіться трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Студія GSC Game World випустила перший геймплей-трейлер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Вихід гри запланований у 2023 році

Це перше відео від української студії GSC Game World за майже пів року. 

Що відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Гра стане наймасштабнішим та найамбітнішим проєктом GSC Game World. Її створюють на новому движку Unreal Engine 5, кількість слів у сценарії вже перевищує 350 тисяч, площа відкритого світу має становити 64 квадратні кілометри. Розробники очікують, що на кілька проходжень гри користувачам знадобиться понад 100 годин.

Гра матиме нелінійний сюжет, який безпосередньо залежатиме від дій гравця. S.T.A.L.K.E.R. 2 можна пройти різними способами, а рішення користувачів впливатимуть на стан світу та призводитимуть до різних фіналів.

Ще одне ключове нововведення «один із найбільших відкритих світів» замість пов’язаних між собою окремих локацій. Дія гри розвиватиметься як на нових, так і на відомих за попередніми іграми локаціями.

S.T.A.L.K.E.R. 2 незалежний від інших ігор серії це означає, що гравцям, які не грали в попередні частини, необов’язково знати їх сюжет (проте команда радить пройти всі ігри серії «для повного занурення»).

S.T.A.L.K.E.R. 2 стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, її реліз відбудеться на ПК і новому Xbox Series X на консолях поточного покоління вона не виходитиме.

У червні 2021 року GSC Game World випустила п’ятихвилинний трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chоrnobyl. У ролику показували станцію радіолокації «Дуга» і Чорнобиль-2, а одним з його героїв став персонаж творця серії S.T.A.L.K.E.R Сергія Григоровича.

Трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl став найпопулярнішим ігровим роликом на конференції Microsoft та Bethesda. 13 червня, у день конференції його переглянули близько 800 тисяч користувачів. Наразі кількість переглядів сягнула 2,7 мільйона.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis