Дивіться перший тизер серіалу RapCaviar Presents з Tyler, The Creator та Фарреллом Вільямсом

Стримінг Hulu випустив перший тизер майбутнього документального серіалу RapCaviar Presents, прем’єра якого запланована на 30 березня. Над створенням проєкту працювала команда RapCaviar — найпопулярнішого плейлиста хіп-хоп музики на платформі Spotify

RapCaviar Presents у семи епізодах розповість про сучасну хіп-хоп сцену та підніме «найпровокативніші питання сьогодення через історії візіонерів та молодих хіп-хоп-артистів, які наразі формують чарти та впливають на культуру».

Гостями першої серії стали  Tyler, the Creator та Pharrell Williams, які обговорили вплив один на одного. В інших епізодах також знялись City Girls, Jack Harlow, Polo G, Roddy Ricch та Coi Leray.

RapCaviar — найпопулярніший плейлист з хіп-хоп-треками на Spotify і другий за популярністю плейлист серед усіх музичних жанрів на платформі. Він постійно оновлюється та наповнюється новими та актуальними релізами.

RapCaviar заснований у 2015 році Тумою Басою — незалежним куратором плейлистів Spotify. На момент написання замітки на RapCaviar має понад 15 мільйонів активних слухачів. багато хто з маловідомих раніше реп-виконавців, наприклад тріо Migos чи Lil Uzi Vert, на старті музичної кар’єри потряпляли в RapCaviar.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis