«Джейкоб трохи дратує»: Тейлор Лотнер — про свого персонажа у «Сутінках» та суперництво з Робертом Паттінсоном

В новому епізоді подкасту The Toast Тейлор Лотнер, розповів, як суперництво між його персонажем та вампіром Едвардом у виконанні Роберта Паттінсона у «Сутінках» вплинуло на його емоційний стан, а також розповів про власне ставлення до свого героя. У фільмах саги Лотнер зіграв перевертня Джейкоба

З моменту прем’єри першої частини «Сутінок» у 2008 році фанати саги поділились на «команду Едварда» та «команду Джейкоба», оскільки обидва персонажі «боролися за серце» головної героїні Белли Свон (Крістен Стюарт).

Лотнер зізнався, що, через достатньо молодий вік на момент зйомок, суперництво між персонажами вплинуло на нього особисто, проте не зіпсувало стосунки з самим Паттінсоном.

«Мені здається, що я б збрехав, якби сказав ні. Я був дуже молодим: мені було 16, коли вийшли перші Сутінки, 17 під час виходу Сутінки. Сага: Молодий місяць і Затемнення. — відповів Лотнер. — Було так дивно подорожувати світом, різними містами і мати тисячі фанатів, які приймають або твій бік, або бік іншого персонажа. Але ж ми — команда, ми обидва просто намагалися зробити фільм найкращим. Між мною та Робом не було суперництва, але постійне нагадування про це все ж мало свій вплив».

В подкасті Тейлор зізнався, що ні разу за останні 10 років не переглядав «Сутінки» наново. Рік тому він зупинився сам у готельному номері та вирішив передивитись деякі з фільмів саги.

«Поки я дивився, я думав: Я розумію, що Джейкоб трохи дратує“. Я люблю свого персонажа і його добродушність, але він справді трохи мене дратує».

Послухати подкаст з Тейлором Лотнером повністю можна тут.

Восени 2023 року перші частині підліткової вампірської мелодрами «Сутінки» виповниться 15 років. Це одна з найуспішніших і, одночасно, нещадно розкритикованих кінофраншиз останніх десятиліть. І чи не основний удар прийняли виконавці головних ролей — Роберт Паттінсон та Крістен Стюарт, які після 2012 року практично одночасно зникли з радарів широкої публіки.

Докладніше про те, що Крістен Стюарт та Роберт Паттінсон робили у 2010-і роки та чому на акторів не можна дивитись лише через призму «Сутінок», ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis