Сценарист The Last of Us пообіцяв, що серіал «буде менш жорстоким ніж гра»

У інтервʼю журналу SFX сценарист серіалу за мотивами The Last of Us та геймдиректор ігрової франшизи Ніл Дракманн розповів, що в екранізації «залишать лише дійсно необхідні сцени жорстокості». За його словами, «гра потребувала великої кількості дій та насилля, щоб гравці могли відчути звʼязок з Джоелем та увійти у стан потоку». Таким чином гравці The Last of Us «ставали спорідненими» зі своїм екранним аватаром і «бачили світ його очима»

На думку Дракманна, усе це непотрібно для «пасивного медіа такого як телебачення». Він додав, що за зменшення кількості насилля у шоу виступив і співавтор сценарію Крейг Мейзін («Чорнобиль») на початку їхньої співпраці.

«Такий хід дозволить жорстокості працювати у серіалі навіть ефективніше ніж у грі. Позаяк що довше ти просто демонструєш загрозу, то страшнішою стає реакція людей на неї. І коли ми нарешті покажемо інфікованих, то всім стане зрозуміліше, що ж знищило людство і чому всі так бояться цієї загрози», — зазначив Дракманн.

Серіал заснований на першій частині відеогри The Last of Us, що вийшла у 2013 році. Події відбуваються у постапокаліптичних США, через 20 років після пандемії грибка, що перетворює людей на агресивних істот.

Сюжет розповідає про контрабандиста Джоела (Педро Паскаль), який отримав завдання врятувати 14-річну Еллі (Белла Рамзі), та їхню подорож крізь карантинні зони та місця захоплені інфікованими.

Спеціально для екранізації розробили нові типи інфікованих персонажів.

Режисерами стали Ясміла Жбанич («Куди ти йдеш, Аїдо?») та Алі Аббасі («На межі світів»), а також Мейзін та Дракманн.

Премʼєра The Last of Us відбудеться 15 січня. У перший сезон увійдуть 10 епізодів. Перша серія триватиме годину 25 хвилин.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis