Дивіться трейлер «Ковбоя з Копегагена» — серіала Ніколаса Віндінґа Рефна для Netflix

Netflix випустив перший повноцінний трейлер нового шестисерійного серіалу Ніколаса Віндінґа Рефна «Ковбой з Копегагена». Прем’єра проєкту на стримінгу відбудеться 5 січня 2023 року

«Ковбой з Копенгагену» став першим за понад 10 років проєктом режисера, знятим на його батьківщині, у Данії.

Серіал розповідає історію головної героїні Міу (Анжела Бундалович), яка занурюється у кримінальний світ Копенгагена, щоб позбутися спогадів про минуле та роки проведені у рабстві. Там вона зустрічається зі своїм давнім ворогом — жінкою на імʼя Ракель (Лола Корфіксен), і разом «вони попрямують в одіссею через природне і надприродне».

Ролі в серіалі зіграли данські актори Златко Бурич, Андреас Лікке Йоргенсен, Джейсон Хенділ-Форсселл, Драгана Мілутінович та китайська акторка Ліі Чжан.

За словами Рефна, «Ковбой з Копенгагену» насичений фентезійними елементами, «за прикладом Ганса Крістіан Андерсена, який постійно користувався цим прийомом, щоб створювати свої казки, що розповідають про все на світі». А головна героїня дуже схожа на його дружину Лів Корфіксен, «а надто коли та проявляє свою силу».

Корфіксен також виступила виконавчою продюсеркою серіалу, а обидві дочки подружжя Лола та Ліззілу знялися в ньому.

«Піч час розпалу пандемії COVID-19 ми застрягли з сімʼєю у Данії, саме тому я вирішив знімати серіал повністю там. А також залучити до роботи дочок та дружину. Це вилилося в чудовий творчий процес, у якому мені не доводилося ділити своє життя на дві частини — робоче та приватне», — розповів Рефн.

Ніколас Віндінґ Рефн — данський режисер, сценарист та продюсер. Його фільм «Драйв» з Райаном Гослінгом у головній ролі переміг у категорії «Найкраща режисура» на Каннському кінофестивалі в 2011 році. Інші відомі роботи режисера — «Бронсон» (2008), «Неоновий демон» (2016) з Ель Фаннінг та серіал «Занадто старий, щоб померти молодим» (2019).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis