The Doоrs випустили раніше не виданий трек та кліп 

Гурт The Doors опублікував невидану композицію Paris Blues та кліп. Її створили «під час сесій для альбому The Soft Parade (1969), або під час написання L. A. Woman (1971)», йдеться в описі під роликом на YouTube

Майстер-плівка з треком загубилася й лишалася лише одна копія, яку зберігав клавішник гурту Рей Манзарек. Однак її пошкодив його син Пабло, який записав поверх композиції кілька своїх робіт. Зрештою Paris Blues вдалося відновити завдяки «творчому редагуванню».

Композиція стане частиною вінілової збірки з однойменною назвою, яку The Doors випустять 25 листопада. Також до релізу увійдуть I Will Never Be Untrue, створену для лонгплею Morrison Hotel, а також пісні Who Do You Love та Rock Me Baby, записані спільно з американським блюзовим співаком Альбертом Кінгом у 1970 році.

The Doors — створений у 1965 році клавішником Реєм Манзареком та поетом Джимом Моррісоном американський рок-гурт, який істотно вплинув на мистецтво та культуру 1960-х і який донині вважають одним із найвпливовіших колективів у світовій музичній історії.

Перший альбом з однойменною назвою гурт випустив у 1966 році. Видали його у 1967 році й до нього увійшли найвідоміші пісні з репертуару The Doors, включно з 11-хвилинною драматичною композицією The End. У 1979 році режисер Френсіс Форд Коппола використав її у своєму фільмі «Апокаліпсис сьогодні», присвяченому війні у В’єтнамі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis