Дивіться трейлер нового фільму Алехандро Гонсалеса Іньярріту

Netflix випустив перший трейлер Bardo, False Chronicle of a Handful of Truths («Бардо: Фальшиві хроніки жменьки правди»). Це перший за 22 роки фільм Алехандро Гонсалеса Іньярріту, знятий у Мексиці — до цього режисер працював там над стрічкою «Сука-любов»

Фільм описують як «ностальгічну комедію про епічну подорож». Сюжет присвячений відомому мексиканському журналісту та режисеру документального кіно, який повертається на батьківщину та стикається з сімейними проблемами, спогадами про минуле та новою реальністю у країні. Відтак він починає шукати відповідь, ким він є у теперішньому.

Прем’єра «Бардо: Фальшиві хроніки жменьки правди» відбулась у вересні на Венеційському кінофестивалі. З 16 грудня стрічку модна буде подивитись на Netflix.

Головну роль у фільмі Іньярріту виконав Даніель Хіменес Качо («Погане виховання»). Замість постійного творчого партнера Іньярріту Емануеля Любецкі, у якості оператора фільму виступив Даріус Хонджи («Сім», «Пляж»).

Алехандро Гонсалес Іньярріту — мексиканський режисер, сценарист, композитор та продюсер. Перший мексиканський постановник, що отримав номінацію на «Оскар» за режисуру («Вавілон», 2007), і перший, хто отримав «Оскар» («Бердмен», 2015).

Міжнародну славу режисеру приніс фільм «Сука-любов» (2000), який отримав номінацію на «Оскар» у категорії «Кращий фільм іноземною мовою». Наступним став «21 грам» (2003) та «Вавилон» (2007). Обидва фільми брали участь у сезоні нагород: «21 грам» отримав акторську нагороду Венеційського кінофестивалю (для Шона Пенна), а «Вавилон» — приз Канн за кращу режисуру.

Проте справжнім успіхом стала трагікомедія «Бердмен» (2015), яка отримала три «Оскари» (кращий фільм, краща режисура та найкращий оригінальний сценарій). Наступний проєкт — «Легенда Г’ю Гласса» (2015) — також отримав три «Оскари» (краща режисура, краща операторська робота, кращий актор).

У 2017 році Іньярріту представив VR-інсталяцію «Плоть і пісок». Робота принесла йому спеціальний «Оскар» за особливі досягнення.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis