Подивіться раніше неопубліковані архівні фото гурту Depeche Mode

Твітер-акаунт Belfast Empire опублікував серію архівних знімків Depeche Mode. Учасники гурту зробили їх у 1983 році на плівку фаната  

Того року Depeche Mode приїхали до Белфаста з концертом. У 1980-х на концертах не можна було фотографувати, тому під час виступу один фанатів гурту Брайан МакДоннелл кинув на сцену рулон плівки для фотоапарата із прикріпленою запискою. Він попросив музикантів зробити кілька фото таа надіслати плівку з готовими знімками на вказану ним адресу.

Гурт виконав прохання та відправив готові фото, зроблені в гримерці. Майже через 40 років їх опублікувала Енн МакДоннелл-Лоуренс — сестра Брайана — сам хлопець помер двадцять років тому у 37 років від серцевого нападу.

На знімках можна побачити гурт в оригінальному складі з чотирьох учасників: Девіда Гаана, Мартіна Гора, Вінса Кларка та Енді Флетчера, який помер в травні цього року.

В коментарі BBC Енн роповіла, що брат все життя був фанатом Depeche Mode та постійно про них говорив.

«Брайан сказав мені, що був на концерті і приніс із собою плівку для фотоапарата. Він написав навколо неї ім’я та адресу та попросив їх зробити фотографії та надіслати їх йому. Він навіть не думав, що отримає відповідь. Я не знаю коли, але йому таки повернули плівку назад. І вона вся була з фотографіями Depeche Mode».

Дівчина додала, що знайшла фотографії в конверті, переглядаючи старі сімейні знімки, та декілька разів намагалась опублікувати їх в одній з фан-груп Depeche Mode, проте так і не отримала відповіді. Тоді вона написала команді пабліку Belfast Empire, який згодом опублікував фото та їхню історію.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis