Дивіться трейлер нового фільму Веса Андерсона

Студія Focus Features випустила перший трейлер нової стрічки Веса Андерсона «Місто астероїдів» («Asteroid City»). Фільм вийде в кінотеатрах з 16 червня 2023 року

Події стрічки відбуватимуться у 1955 році під час молодіжного зльоту спостерігачів за зірками, й «зведуть докупи на науковому конкурсі батьків й дітей з усіх штатів США, щоб разом пережити драматичні й комічні миттєвості, зустріти кохання і ще багато чого».

Ролі в «Місті астероїдів» зіграли Тільда Свінтон, Едрієн Броуді, Марго Роббі, Скарлетт Йоганссон, Том Генкс, Браян Кренстон, Майя Гоук, Стів Карелл, Едвард Нортон та інші. Зйомки стрічки відбулися влітку та восени 2021 у пустельній місцевості неподалік Мадриду.

Сценарій до «Міста астероїдів» Андерсон написав спільно з Романом Копполою, з яким співпрацював над «Готелем “Гранд-Будапешт”» (2014), «Островом собак» (2018) та «Французькою депешею» (2021).

Вес Андерсон також працює над екранізацією книги Роальда Даля «Неймовірна історія Генрі Шугара» (The Wonderful Story of Henry Sugar). Головні ролі у стрічці виконають Бенедикт Камбербетч, Рейф Файнз (Лорд Волдеморт у франшизі про Гаррі Поттера), Дев Пател («Легенда про Зеленого лицаря») та Бен Кінгслі («Список Шиндлера»).

Виробництвом фільму займається Netflix, який володіє правами на екранізацію творів Даля. Андерсон також напише сценарій. «Неймовірна історія Генрі Шугара» стане другою екранізацією творів Даля для режисера. У 2009 році вийшов ляльковий фільм «Незрівнянний містер Фокс», знятий за однойменною книгою британського письменника.

Нова стрічка розповідатиме про легковажного 41-річного багатія, «забезпеченого завдяки батькові й неодруженого з егоїзму — тому, що не хоче ділитися грошима з якоюсь там дружиною», який полюбляє парі та казино. Його життя зазнає значних змін, коли він знайде зошит з записами друга.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis